Yeni Daha Genç Zengin Mutlu

Daha Genç Zengin Mutlu Kitap Açıklaması


Kendimizi manasız ve yararsız bulduğumuz zamanlar vardı r. Değer s i z olduğumuzu, sevilmediğimizi düşünürüz. Hayal kırıklıklarıyla dolu hayatımızda neden istediklerimizin hiç gerçekleşmediğini merak ederiz.Cevaplar ararız; bulamayız genellikle. Cevaplar vardır aslında… Kendimizi yararsız bulduğumuzda çok yararlı işler yapmışızdır, sevilmediğimizi sandığımızda sevilmişizdir, değersiz olduğumuzu düşündüğümüzde değerimizi bilenler çıkmıştır. Eğer Tanrı meleklerinden birini bize gönderse ve bizsiz bir hayatın nasıl olacağını gösterseydi, sanırım hepimiz kendimize de hayata da başka türlü bakardık. Bu muhteşem bir hayattır. Cevabı ve sırrı kendi içinde saklıdır. Ve o hayatı hep birlikte yaratırız. Bazen rolümüzden şikâyet ediyorsak, bu da rolümüzün kıymetini bilemememizdendir.

- Zihnimizi, ruhumuzu ve bedenimizi nasıl iyileştireceğiz ?
- Neden hastalanıyoruz ? Hasta olmayı farkında olmadan seçiyor olabilir miyiz ?
- Ayna nöronlar geleceğimizi nasıl belirliyor ?
- Kuantum bilen, hayatının gidişatını değiştirebilir mi?
- Toplumda kabul gören bakış açıları bizi nasıl yönetiyor ?
- Fakirliği değil, zenginliği nasıl seçeceğiz ?
- Toplum bilinci gibi, bedenin de bilinci var mı ?
- Genç kalmak için ne yemeli, ne içmeli ?
- Ne zaman ve nasıl hayal kurmalı ?
- Gerçek saflık nasıl olur ?
- Zihnimizin efendisi olabilir miyiz ?
ve...
- Daha genç, zengin ve mutlu bir hayatı nasıl yaratacağız ?

Doç. Dr. Nuri Haksever'den "Doğru Yaşamanın El Kitabı" Hak Ettiğin gibi Yaşa !

Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması, Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Söz konusu teslimat il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadır. Diğer kargo acentelerinden size en yakın olanını seçebilir ya da ek bir ücret talep edilerek yapılabilmektedir.

Siparişin Teslim Alınması: 
Siparişiniz adresinize kargo kuryesi ile ulaştığında, lütfen teslim almış olduğunuza dair imzalamadan önce kargonuzu kargo görevlisinin yanında inceleyiniz. Üründe ezilme, tahribat, vs. bulunması durumunda yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.

Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte geri göndermeniz gerekir. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

 yaptığınız alışverişte %100 memnun kalmadıysanız, ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz. Ürününüz size teslim edildikten sonra 14 gün boyunca iade edebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için; ürünün kullanılmamış gönderildiği gibi kutusunda, paketinde ve mail olarak gönderilen e-faturanın [email protected]'ye beraber gönderilmesi gerekmektedir.

Bu şartları sağlamayan ürünlerin iade veya değişim işlemi gerçekleştirilmez. Memnun kalmadığınız bir ürünü www.dr-remedy.com.tr’ye kolayca iade edebilirsiniz.

İade talebinizle ilgili e-posta - [email protected] - adresinden veya web sayfasında yer alan  destek hattından www.dr-remedy.com.tr müşteri hizmetlerine bilgi verdikten sonra ürününüzü size belirtilen kargo ile geri gönderebilirsiniz. İade kargonuz için 5 TL kargo bedeli kesilip, geri kalan tutar hesabınıza iade edilecektir. İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında birimimiz tarafından değerlendirilir. İadeniz gerçekleştiğinde size bilgisi iletilir.

  • Ürününüzü, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
  • İade etmek istediğiniz ürün, faturasıyla, orijinal kutusunda - paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalıdır.
  • İade kargonuz bize ulaştığında, tarafımızdan incelenir. İptal edilen siparişlerinizin tutarı, ödeme yaptığınız kredi kartına ya da banka hesabına iade edilir. İadenizin ekstrenize ya da hesabınıza yansıması, bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

 

Daha Genç Zengin Mutlu

Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartlarıyla ödeme imkanı.

  • Ürün Kodu: s003
  • Stok Durumu: 100
  • 120,00TL
Sağlıktan Tekamüle Kitap AçıklamasıGerçek sağlık için fiziksel bedenimizin yanında enerji bedenlerim..
90,00TL
Şimdi Uyanma Zamanı Kitap AçıklamasıHastalanmak kaderin değil..Daha iyi olmaya hazır mısın?Hayatınız..
90,00TL
Hamilelik öncesi, sırası ve sonrası beslenme -Bebek ve çocuk beslenmesiTiroid hastalıklarında beslen..
190,00TL